574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Wywóz odpadów Poznań

Każdy większy remont wiąże się z bałaganem i dużą ilością odpadów. Im jest ich więcej, tym większy staje się problem z usunięciem śmieci poremontowych. Na szczęście są miejsca, gdzie skupuje się tego typu materiały. Jednym z nich jest nasza firma — Lemot Recykling. Jeśli chodzi o Poznań, wywóz śmieci realizujemy profesjonalnie i ekspresowo, gwarantując przy tym atrakcyjne ceny, ustalane indywidualnie na drodze negocjacji. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa wywóz śmieci budowlanych Poznań, czy wywóz gruzu (Poznań), jesteśmy w stanie odebrać sprzed Państwa posesji każdą ilość materiałów przeznaczonych do wyrzucenia po remoncie. Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz odpowiednim zapleczem sprzętowym.

Odbiór śmieci Poznań — kontenery i fachowa obsługa

Aby ułatwić składowanie i wywóz odpadów budowlanych w Poznaniu i gminach ościennych, wykorzystujemy kontenery na śmieci w kilku wariantach. Dysponujemy pojemnikami o różnych wymiarach i pojemnościach: od 1,7 m3 do 7 m3. Pomagamy w legalnym pozbyciu się ciężkich odpadów, niemieszczących się w standardowych workach, z prywatnych oraz firmowych posesji.

Pozbywając się odpadów przy pomocy naszych kontenerów, nie muszą się Państwo obawiać ani procesu załadunku, ani trudności z dostosowaniem liczby pojemników do zakresu przeprowadzanych prac remontowo-porządkowych. Pomagamy przy wielkich przebudowach, a także przy małych remontach. Utylizacja odpadów Poznań to nie tylko usługi wywozowe, lecz także profesjonalne doradztwo. Nie wiedzą Państwo, jaki kontener będzie odpowiedni, bo to Państwa pierwsza budowa lub pierwszy remont? Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie — zbudujemy ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb. Ceny podlegają negocjacji.

Podczas remontu czy budowy warto zadbać o najlepszych fachowców na każdym etapie realizowania inwestycji. Należy postawić na sprawdzonych specjalistów, także tych, którzy szybko pozbędą się śmieci budowlanych. Idealnym rozwiązaniem jest oferowany przez Lemot Recykling wywóz odpadów. Poznań to miasto, na którego terenie nasza firma w sposób sprawny i profesjonalny wykonuje swoje usługi.

Skup odpadów Poznań — jakie elementy odbieramy?

Jako Lemot Recykling odbierzemy od Państwa:

 • gruz,
 • złom,
 • kable miedziane i aluminiowe,
 • odpady poremontowe i wielkogabarytowe.

Aby skorzystać z usługi utylizacji odpadów w Poznaniu, wystarczy się skontaktować z naszym biurem obsługi klienta. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub korzystając z dostępnego na stronie formularza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, po dokładnym poznaniu Państwa potrzeb. Nasi pracownicy dostarczą pod wskazany w umowie adres pusty kontener, który odbierzemy bez żadnych opłat dodatkowych, gdy będzie zapełniony. Nie muszą się więc Państwo martwić tym, co zrobić z pozostałymi po remoncie resztkami betonu czy płytek — my służymy pomocą i ułatwiamy Państwu pozbycie się uciążliwych materiałów.

Wywóz odpadów Poznań — bogactwo usług

Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie wykonywania zlecenia. Nowoczesna flota pozwala nam na terminowy i skuteczny wywóz śmieci. Poznań Grunwald, Stare Miasto, Nowe Miasto, Wilda czy Jeżyce to tylko niektóre z dzielnic, gdzie działamy. We w pełni bezpieczny i legalny sposób usuniemy zalegające na Państwa działce odpady poremontowe. Szeroki wybór pojemności kontenerów ułatwia i usprawnia świadczenie usług wywozu odpadów budowlanych w Poznaniu.

Specjalizujemy się w szybkiej, sprawnej i profesjonalnej obsłudze m.in.:

 • klientów indywidualnych,
 • przedsiębiorstw budowlanych,
 • firm remontowych, architektonicznych,
 • zakładów produkcyjnych,
 • spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych,
 • instytucji publicznych.

Zawsze na wysokim poziomie — wywóz odpadów zielonych Poznań

Wywóz odpadów w kontenerach w Poznaniu to szansa na pozbycie się dużej ilości śmieci, remontowego gruzu oraz wielkogabarytowych mebli. Warto pamiętać, że zajmujemy się również odpadami zielonymi, które powstają w wyniku rozbudowanych prac ogrodowych. Dbanie o środowisko to istotny element naszej pracy. Z chęcią dostarczamy pojemniki na wszelkie odpadki związane z:

 • ogrodnictwem,
 • kwiaciarstwem,
 • sadownictwem,
 • innymi pracami ziemnymi.

Wywóz odpadów w Poznaniu to jedna z wielu usług, jakie przygotowaliśmy właśnie dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zapewniamy profesjonalną obsługę z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa oraz jednolite standardy świadczonych usług — bez względu na rodzaj zlecenia i częstotliwość współpracy.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Podane ceny są kwotami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł