574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Wywóz odpadów Poznań

Każdy większy remont wiąże się z bałaganem i dużą ilością odpadów. Im większa ich, tym większy pojawia się problem z usunięciem go. Na szczęście są miejsca, gdzie tego typu materiały można skupić. Jednym z nich jest firma Lemot Recykling, która oferuje wywóz odpadów (Poznań). Gwarantujemy Państwu profesjonalną i ekspresową obsługę oraz atrakcyjne ceny do negocjacji. Niezależnie czy interesuje Państwa wywóz odpadów (Poznań) czy wywóz gruzu (Poznań), jesteśmy w stanie odebrać te materiały — posiadamy bowiem własny transport oraz profesjonalny sprzęt. Dodatkowo do Państwa dyspozycji są w naszej firmie dostępne kontenery od 1,7 m3 do 7,0 m3 , które z pewnością ułatwią wywóz odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem.

Skup odpadów Poznań – jakie elementy odbieramy?

Jako Lemot Recykling odbierzemy od Państwa odpady budowlane, poremontowe, gabaryty, a także gruz. Nie muszą się więc Państwo martwić tym, co zrobić z pozostałymi po remoncie resztkami betonu czy płytek — my służymy pomocą i ułatwiamy Państwu pozbycie się tychże materiałów.

Wywóz odpadów Poznań — kontenery i fachowa obsługa

Wywóz odpadów w Poznaniu przy pomocy kontenera to kompleksowa usługa porządkowa, w skład której wchodzi zapewnienie profesjonalnego sprzętu niezbędnego do przeniesienia odpadów i ciężkich elementów oraz kontenera, do którego są składowane. Pomagamy przy wielkich przebudowach, a także przy małych remontach. Dysponujemy kontenerami o różnych wymiarach i pojemności, od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Wywóz odpadów remontowych w Poznaniu to nie tylko usługi wywozowe, to także profesjonalne doradztwo. Nie wiesz, jaki kontener będzie odpowiedni, bo to Twoja pierwsza budowa lub pierwszy remont? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie! Zapoznaj się z naszym szczegółowym cennikiem — ceny podlegają negocjacji.

Podczas remontu czy budowy warto zadbać o najlepszych fachowców na każdym etapie realizowania inwestycji. Należy postawić na sprawdzonych specjalistów, także tych, którzy szybko pozbędą się śmieci budowlanych. Idealnym rozwiązaniem jest oferowany przez Lemot Recykling wywóz odpadów. Poznań to miasto, na którego terenie nasza firma w sposób sprawny i profesjonalny wykonuje swoje usługi.

Wywóz odpadów Poznań – bogactwo usług

Proponujemy szeroki wachlarz usług, dlatego dzięki rozbudowanej ofercie, każdy zleceniodawca można znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Przygotowaliśmy kontenery o pojemności od 1,7m3 do 7,0m3, zatem klient może zdecydować się na jeden większy, kilka mniejszych lub dowolnie konfigurować swoje zamówienie, aby idealnie pasowało do danej sytuacji. Wywóz odpadów budowlanych w Poznaniu to istotna część naszej pracy. Specjalizujemy się w szybkiej, sprawnej i profesjonalnej obsłudze firm budowlanych, remontowych oraz architektonicznych podczas realizowania inwestycji.

Zawsze na wysokim poziomie – wywóz odpadów zielonych Poznań

Wywóz odpadów w kontenerach w Poznaniu to szansa na pozbycie się dużej ilości śmieci, remontowego gruzu oraz wielkogabarytowych mebli. Warto pamiętać, że zajmujemy się również odpadami zielonymi, które często są wynikiem rozbudowanych prac ogrodowych. Dbanie o środowisko to istotny element naszej pracy, dlatego z chęcią dostarczamy pojemniki na wszelkie odpadki związane z ogrodnictwem, kwiaciarstwem, sadownictwem czy innymi pracami ziemnymi. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, prywatne firmy, jak też instytucje publiczne.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Wywóz odpadów w Poznaniu to jedna z wielu usług, z których korzystają zleceniodawcy podczas remontów, budów czy zmian architektonicznych.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł