574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Skup kabli Poznań

Jako Lemot Recykling oferujemy sprawny skup kabli (Poznań). Każdy z nas chociaż raz w życiu wymieniał telewizor czy komputer. Pozostałe po takiej zmianie okablowanie często leży nieużywane, nierzadko też nie nadaje się już do ponownego użytku. Warto wtedy oddać takie niepotrzebne okablowanie do miejsca, które zutylizuje lub zrobi ponowny użytek z tego typu materiału. My jesteśmy właśnie takim miejscem — posiadamy odpowiednie zaplecze i wiedzę potrzebną do utylizacji tego typu materiałów. Nasz skup kabli (Poznań) oferuje odkupienie wszelkiego rodzaju wiązek samochodowych, kabli w otulinie czy komputerowych. Mile widziane są u nas wszystkie rodzaje kabli aluminiowych i miedzianych. Nieistotne jest więc, jakie kable Państwo posiadają — w naszej firmie przyjmiemy wszystkie.

Atrakcyjne ceny i ekspresowa obsługa – skup kabli Poznań

W Lemot Recykling oferujemy Państwu atrakcyjne, konkurencyjne ceny do negocjacji oraz profesjonalną i ekspresową obsługę. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz własny transport, który gwarantuje Państwu wygodę podczas skupowania surowców — możemy je bowiem od Państwa odebrać sami. Wybierając Lemot Recykling, profesjonalny skup kabli w izolacji, nie muszą się więc Państwo martwić żadnymi kwestiami logistycznymi, związanymi z transportem zużytych wiązek. Zależnie od ilości oraz rodzaju przeznaczonego do recyklingu okablowania, proponujemy naszym klientom negocjację ceny. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a my zajmiemy się resztą, gwarantując kompleksową usługę na najwyższym poziomie!

Skup surowców wtórnych – postaw na recykling. Skup kabli – Poznań

W dzisiejszych czasach do kwestii ekologii oraz recyklingu podchodzi się niezwykle poważnie. Ludzie troszczą się o środowisko, dbając o segregację, przetwarzanie i bezpieczną utylizację różnego rodzaju odpadów elektrycznych. Właśnie dlatego Lemot Recykling prowadzi skup kabli w izolacji pochodzących z różnego rodzaju urządzeń RTV i AGD oraz z samochodów. Odbierane przez nas kable zostają rozkładane i przetwarzane w skupie, by ostatecznie zostać przeznaczone do ponownego wykorzystania lub utylizacji. Skup surowców wtórnych zmniejsza negatywny wpływ człowieka na środowisko, dając możliwość dodatkowego zarobku osobom, które chcą pozbyć się zalegających, pozostałych po starych sprzętach kabli. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz możliwości bezpiecznego roztapiania i odzyskiwania surowców, będących częściami składowymi kabla, zapewniamy profesjonalną usługę recyklingu i tym samym dbamy o czystość naszej planety. Jeśli chcą Państwo pozbyć się zalegających w domu odpadów i jednocześnie cenią profesjonalne i ekologiczne rozwiązania, zapraszamy do skorzystania z naszej usługiskupu kabli miedzianych i aluminiowych.

Skup kabli – Poznań. Kable miedziane i aluminiowe z odbiorem do klienta

Stare i bezużyteczne kable często zajmują cenną przestrzeń i prawie nigdy nie zostają ponownie wykorzystane. Zamiast przechowywać je na strychu, w garażu lub innych częściach domu, warto pomyśleć o recyklingu różnego rodzaju przewodów i oddać je w ręce fachowców. Największym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się skup kabli miedzianych oraz skup kabli aluminiowych.

Kable miedziane oraz inne tego typu odpady często zalegają w świeżo wyremontowanych mieszkaniach, ponieważ używane są do wykonywania różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Ze względu na wysoką cenę, miedź jest materiałem chętnie dostarczanym do skupu surowców wtórnych, a następnie przeznaczanym do ponownego wykorzystania. 

Chcąc zwolnić nieco przestrzeni w domu, warto pozbyć się także pozostałego niepotrzebnego okablowania. Skup kabli w izolacji, w tym także skup kabli aluminiowych, to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z Poznania i okolic.

Skup kabli – Poznań. Sprawdź naszą ofertę

Czasami zdarza się, że ze względu na wiek kabli nie jesteśmy w stanie ich poprawnie rozróżnić – nic nie szkodzi! Skup surowców wtórnych Lemot Recykling bez problemu odbierze od Państwa i przyjmie do utylizacji różnego rodzaju kable pozostałe po wymianie sprzętu lub remoncie, odpowiednio je wyceniając i klasyfikując. Lemot Recykling, jako odpowiedziana i zorientowana na potrzeby klienta firma, oprócz stacjonarnego skupu surowców wtórnych oferuje również możliwość ich odbioru spod wskazanego adresu. Własny transport pozwala nam na odbiór dowolnej ilości starego okablowania, a konkurencyjne ceny skupu kabli miedzianych i aluminiowych dają możliwość atrakcyjnego zarobku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia, co oferuje nasz skup kabli. Poznań to miasto na, terenie którego świadczymy nasze usługi.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł