574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Skup makulatury Poznań

Najpopularniejszym surowcem, jaki od wielu lat jest skupowany, jest makulatura, czyli wszelkiego rodzaju zużyta tektura, czy kartony, a także gazety, podręczniki i książki. Ten typ surowca stosunkowo łatwo jest ponownie wykorzystać, na przykład przerabiając go na ekologiczny papier z recyklingu. Skupowanie makulatury jest często tradycją wielu szkół i innych instytucji. Jako Lemot Recykling prowadzimy skup makulatury (Poznań). Chętnie przyjmiemy i zajmiemy się utylizacją gazet, książek czy podręczników, papieru pakowego czy torebek papierowych, a także innych wyrobów papierniczych, które nadają się do powtórnego użycia jako zupełnie inny produkt lub jako nowy zrecyklingowany papier. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług Lemot Recykling — gwarantujemy atrakcyjne ceny za skupowane surowce i materiały.

Skup makulatury – Poznań. O naszych usługach

W trosce o ochronę środowiska naturalnego oraz o komfort naszych klientów oferujemy szereg wysokiej jakości usług w zakresie wywozu zbędnych artykułów, w tym makulatury. Mamy duże doświadczenie w tego typu czynnościach, w związku z czym działamy w sposób szybki i sprawny. Nie powodujemy przy tym bałaganu, wręcz przeciwnie, przyczyniamy się do uporządkowania przestrzeni, którą zajmowały wcześniej stosy różnego rodzaju papierów. Wystarczy więc, że klient przygotuje niepotrzebną mu makulaturę, zgłosi się do nas i ustali dogodny dla siebie termin jej odbioru. Wykonujemy swoje obowiązki profesjonalnie, zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz posiadamy pojazdy przystosowane do wywozu większych ilości zbędnego papieru. Nie tylko oferujemy swoim klientom skup makulatury. Poznań to miasto, w którym świadczymy również usługi wywozu odpadów czy gruzu. Remont, przeprowadzka, a może budowa? Z nami pozbycie się niepotrzebnych surowców przebiegnie bezproblemowo!

Skup makulatury – Poznań. Co wywozimy?

Doskonale wiemy, jak wiele starych papierów przechowuje się w mieszkaniach. Często są to niepotrzebne, nieaktualne już dokumenty, zbiory kolekcjonowanych kiedyś magazynów, które raz przeczytane trafiły na półkę i do dziś zajmują przestrzeń. Co więcej, nie wszyscy pozbywają się systematycznie przychodzących pocztą oraz podrzucanych pod drzwi gazetek promocyjnych i ulotek. Niekiedy przejrzane lub odłożone aromatycznie, bez poświęcenia im odrobiny uwagi, zalegają w szufladach, chowane są wśród innych, zarówno potrzebnych, jak i zbędnych papierów. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach są usługi skupu surowców wtórnych, które oferujemy. Niewątpliwie warto więc przejrzeć przechowywane w domach stosy makulatury i posegregować je. Te, które się już nie przydadzą, można przekazać firmie, w ramach której działamy, i dać im szansę na ponowne użycie, czyli poddanie ich recyklingowi.

Korzyści skupu surowców wtórnych. Czy warto regularnie pozbywać się makulatury?

Aby czuć się komfortowo w swojej domowej przestrzeni, warto odpowiednio o nią zadbać. Kluczowe jest zachowanie w pomieszczeniach porządku, gdyż dzięki temu wydają się one czyste, schludne i przytulne. Bez wątpienia wpływa to pozytywnie na samopoczucie domowników, lecz również ich zdrowie. Często niepotrzebna makulatura jedynie gromadzi kurz, który powoduje alergie. Po co narażać się na nieprzyjemne konsekwencje, skoro można skorzystać z fachowych usług skupu surowców wtórnych? Wystarczy jedynie przygotować niepotrzebną makulaturę i skontaktować się z nami. Wszystkim innym my potrafimy się zająć! Co więcej, przekazywanie surowców do recyklingu to też działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Chętnie podejmuje je więc grono osób w sposób aktywny wspierających ekologię.

Skup makulatury Poznań – profesjonalnie i szybko

Nasza firma oferuje Państwu także opcję odbioru surowców od klienta — posiadamy bowiem własny transport i sprzęt. Gwarantujemy, że skup makulatury (Poznań) i innych surowców oraz materiałów u nas przebiegnie profesjonalnie, szybko i bezproblemowo.

Często zdarza się tak, że domową przestrzeń, piwnicę lub strych zalegają stosy papierów. Gdy wiadomo, że do niczego się już nie przydadzą, a jedynie są siedliskiem kurzu i zabierają cenne miejsce, warto skutecznie się ich pozbyć. W swojej ofercie proponujemy klientom skup makulatury. Poznań to miast, w którym codziennie przekazujemy jej tony do recyklingu, dbając tym samym o dobre samopoczucie klientów oraz o naszą planetę. Zapraszamy do współpracy!

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł