574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Skup złomu Poznań Grunwald

Profesjonalna obsługa, ekspresowe transakcje, atrakcyjne ceny do negocjacji, a także dogodna lokalizacja to wszystko, co gwarantujemy Państwu jako Lemot Recykling. Nasze usługi są nakierowane na utylizację i recykling wielu surowców oraz materiałów. Świadczymy je na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na szybką obsługę nawet najbardziej wymagających klientów odwiedzających nasz skup złomu i surowców wtórnych Poznań Grunwald.

Cennik złomu Poznań Grunwald — jasne warunki współpracy

Jeśli mają Państwo zalegające, niepotrzebne odpady metalowe, których chcieliby się Państwo pozbyć, czas odwiedzić nasze Złomowisko. Poznań Grunwald to niejedyna dzielnica stolicy Wielkopolski, na której terenie działamy. Oferujemy skup i sprzedaż złomu i metali kolorowych — zarówno w samym mieście, jak i miejscowościach ościennych. Przyjmujemy m.in.:

 • stal,
 • miedź,
 • aluminium,
 • żeliwo,
 • mosiądz,
 • ołów,
 • brąz.

Stale monitorujemy rynek surowcowy w kraju, aby proponowane przez nas ceny złomu w skupie Poznań Grunwald, były dla Państwa maksymalnie korzystne. Oferujemy też możliwość indywidualnego ustalenia cen.

Co można oddać na skład złomu Poznań Grunwald?

Dzięki rosnącej świadomości na temat konieczności dbania o środowisko naturalne coraz więcej osób decyduje się oddać niepotrzebne przedmioty użytku codziennego, sprzęt, urządzenia czy maszyny do recyklingu. W gospodarce surowcami wtórnymi kluczową rolę odgrywają skupy złomu. Poznań Grunwald, Jeżyce, Starołęka czy Piątkowo to niektóre obszary, gdzie skupujemy złom i metale kolorowe od przedsiębiorstw i osób prywatnych. Lemot Recykling to miejsce, gdzie można oddać niepotrzebne:

 • urządzenia elektryczne,
 • stare maszyny,
 • kable,
 • wyroby z metali kolorowych,
 • stalowe elementy konstrukcyjne,
 • akumulatory.

Przyjmiemy każdą ilość materiałów zalegających na Państwa posesji. Atrakcyjne warunki współpracy i możliwość odbioru śmieci metalowych bezpośrednio ze wskazanego adresu znacznie obniżą koszt utylizacji odpadów. Cena złomu w skupie Poznań Grunwald jest uzależniona od wagi towarów oraz czystości stopów. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sporządzić rzetelny kosztorys usługi, by finalnie mogli Państwo zyskać na posiadanych odpadach.

Profesjonalny skup złomu i surowców wtórnych Poznań Grunwald

Lemot Recykling to nie tylko firma, która składuje złom. Skup Poznań Grunwald zajmuje się również przetwarzaniem makulatury, akumulatorów, szkła butelkowanego i innych surowców kolorowych. Świadczymy także usługi odbioru i wywozu gruzu oraz odpadów gabarytowych. Mamy wiedzę i doświadczenie w kwestii recyklingu i utylizacji różnych materiałów, a także własne środki transportu oraz profesjonalny sprzęt. Do Państwa dyspozycji możemy także oddać różnej wielkości kontenery (nawet do 7 ton), dostępne w konkurencyjnych cenach.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Podane ceny są kwotami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł