574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Skup akumulatorów Poznań

Zużyte i wyładowane akumulatory po pierwsze do niczego się już nie przydadzą, a po drugie mogą stanowić niemałe zagrożenie dla zdrowia i życia, jeśli są nieodpowiednio zabezpieczone i przechowywane w złych warunkach. Najlepszym rozwiązaniem jest więc sprzedanie ich. Dobrze jest znaleźć skup akumulatorów (Poznań), który specjalizuje się w odbiorze i utylizacji tego typu urządzeń. Lemot Recykling jest właśnie takim miejscem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny do negocjacji. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo akumulatory żelowe, ołowiowe, kwasowo-ołowiowe, czy niklowo-kadmowe, z chęcią skupimy je wszystkie. Transakcje w naszym skupie akumulatorów przebiegają szybko i sprawnie — szanujemy swój i Państwa czas.

Wygodny skup zużytych akumulatorów Poznań

Lemot Recykling to profesjonalna firma — posiadamy własny transport i nowoczesny sprzęt do segregacji. Dzięki temu zużyte akumulatory jesteśmy w stanie odebrać od Państwa samodzielnie. Jeśli jednak zechcą Państwo niepotrzebne baterie dostarczyć do nas we własnym zakresie, zapraszamy. Nasz skup akumulatorów w Poznaniu dodatkowo zajmuje się składowaniem odpadów metalowych, poremontowych i gruzu. Mamy wygodną wagę samochodową najazdową o udźwigu do 40 ton, która z pewnością ułatwi Państwu realizację zleceń — w tym sprzedaż akumulatorów.

Dlaczego warto oddać stare akumulatory do skupu w Poznaniu?

Skup starych akumulatorów w Poznaniu umożliwia pozbycie się baterii samochodowych w sposób zgodny z obowiązującym prawem. Nieodpowiednie ich składowanie grozi bowiem:

  • nałożeniem kar za niewłaściwą utylizację urządzeń niebezpiecznych,
  • poważnym skażeniem środowiska — przedostaniem się do niego metali ciężkich i związków siarki,
  • zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka, w związku z wydobywającymi się oparami z baterii samochodowej,
  • poparzeniami chemicznymi w przypadku kontaktu z substancją znajdującą się wewnątrz urządzeń.

Przedsiębiorstwa i warsztaty mają obowiązek stosować odpowiednią politykę gospodarowania odpadami. Aby pomóc Państwu w tym obszarze, wprowadziliśmy usługę, jaką jest skup akumulatorów. Cena w Poznaniu za 1 kg surowca jest ustalana z uwzględnieniem średnich cen rynkowych surowców wtórnych.

Od czego zależy cena za akumulator na złomie w Poznaniu?

Cena akumulatora na złomie Poznań jest zależna od rodzaju baterii, którą zdecydowali się Państwo poddać utylizacji. Znajdujące się w niej substancje toksyczne, takie jak kadm, rtęć, cynk, lit, ołów czy kwas siarkowy, mogą skazić wodę pitną i glebę. To właśnie udział procentowy tych pierwiastków w budowie akumulatora decyduje o ostatecznej cenie, jaką uzyskają Państwo za dany egzemplarz.

Czy warto skorzystać z usługi skupu akumulatorów żelowych Poznań?

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest sprzedaż złomu. Akumulatory w Poznaniu przyjmujemy bez względu na ich skład. Mamy niezbędne uprawnienia, by świadczyć również usługę skupu akumulatorów żelowych. Poznań centrum i dzielnice ościenne to główny obszar naszej pracy. Żywotność baterii samochodowych żelowych wynosi średnio 400 cykli. Stary akumulator musi być zutylizowany albo poddany specjalnemu recyklingowi celem uniknięcia skażenia środowiska naturalnego.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Podane ceny są kwotami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł