574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Wywóz gruzu Poznań

Każdy remont, rozbiórka czy budowa to bałagan i spore zamieszanie. Wywóz odpadów budowlanych to nie lada wyzwanie, więc warto sięgnąć po pomoc fachowców! Zastanawiają się Państwo, gdzie wywieźć gruz w Poznaniu? Pomożemy pozbyć się bałaganu. Wywieziemy odpady poremontowe, podstawimy pod wskazany adres kontener na odpady. Poznań i ościenne gminy to główny obszar, na którym świadczymy usługi.

Odbiór gruzu Poznań — ceny i czas realizacji

Wywóz odpadów remontowych w Poznaniu to ekspresowa usługa, którą mogą Państwo zamówić przed, w trakcie lub po zakończeniu prac. Oferujemy kompleksowe usługi i profesjonalne podejście do usuwania niechcianych odpadów z dowolnego miejsca na terenie Poznania. Stawiamy przede wszystkim na środowisko naturalne i odpowiednie segregowanie odbieranych od Państwa odpadów. Pozbędziemy się m.in.:

 • gruzu,
 • ziemi,
 • cegieł,
 • betonu,
 • rur,
 • mebli wynoszonych w trakcie remontu,
 • innych śmieci wielkogabarytowych.

Warto mieć na uwadze fakt, że zgodnie z obowiązującym stanem prawnym nawet mała ilość gruzu nie może zostać zmieszana z odpadami komunalnymi. Ten rodzaj resztek musi być składowany w osobnym miejscu. Doskonale nadają się do tego kontenery na odpady. Poznań i sąsiednie gminy to miejsca, których mieszkańcy mogą liczyć na nasze wsparcie logistyczne i dużą elastyczność przy ustalaniu terminów wywozu resztek poremontowych.

Odbiór gruzu, wynajem kontenerów Poznań i okolice — wszystko w jednym miejscu

Realizujemy zlecenia od osób prywatnych, a także od firm — jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Wywóz gruzu Poznań z Lemot Recykling to dla Państwa przede wszystkim spokój, wygoda i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy mają Państwo w planach remont domu, biura, mieszkania, lokalu gastronomicznego, czy tylko większe prace porządkowe w piwnicy bądź na strychu, pomożemy w segregacji i wywozie niepotrzebnych odpadów i dużych gabarytów.

Mamy na stanie wysokiej jakości kontenery na gruz. Poznań Grunwald, Stare Miasto, Nowe Miasto, Wilda czy Rataje to tylko przykłady dzielnic, na których obszarze bez problemu (i w krótkim czasie) zrealizujemy usługę wywozu odpadów, o których mowa.

Umożliwiamy wynajem kontenera (Poznań i okolice to obszar naszego działania) w kilku wariantach. Pojemność może wynosić od 1,7 m3 do 7 m3. Dzięki temu jesteśmy w stanie ściśle dopasować częstotliwość wywozu i koszt usługi do Państwa potrzeb. Nasze pojemniki wiążą się z szeregiem korzyści dla wynajmujących — w tym:

 • skutecznym i prostym zarządzaniem odpadami budowlanymi,
 • ekologiczną i całkowicie legalną utylizacją gruzu,
 • możliwością uniknięcia kar i upomnień z tytułu nielegalnego i bezprawnego składowania resztek budowlanych.

Nie muszą się Państwo martwić o sprzęt, kontener na gruz Poznań ani transport. Wystarczy jeden telefon, umówienie daty i najważniejszych szczegółów. Zapraszamy do kontaktu!

Zadowolenie klientów oraz dbałość o środowisko to dwa bardzo ważne filary działalności naszej firmy. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową usługę, dzięki której zleceniodawcy mogą szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych odpadów, czyli wywóz gruzu. Poznań to miasto, na którego terenie oferujemy kompleksowe działanie dostosowane do danej sytuacji oraz indywidualnych potrzeb.

Wywóz gruzu Poznań — najlepsza współpraca

Od lat działamy na rynku i mamy bogate doświadczenie w branży. Dzięki temu doskonale wiemy, jak ważne jest dokładne wsłuchanie się w sytuację klienta. Wywóz gruzu często kojarzy się z trudnościami, zarówno w uzyskaniu kontenera, jak i z późniejszym pozbyciem się różnorodnych odpadów. Gdy występują tego typu problemy, warto postawić na nasz zespół specjalistów, który zadba o każdy detal całej operacji.

Profesjonalny wywóz gruzu w Poznaniu — ceny

Zbudowaliśmy szeroką i różnorodną ofertę, tak aby każdy zainteresowany mógł znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Stawiamy nie tylko na skuteczne i profesjonalne wykonanie zadania, lecz także dostępność ekonomiczną proponowanych usług. Cennik wywozu gruzu w Poznaniu jest dokładnie opracowany i zawiera kilka pozycji, w tym dodatkowe opłaty, takie jak podatek, bez żadnych niespodziewanych kosztów. Ostateczna cena zależy m.in. od:

 • pojemności kontenera,
 • liczby wynajętych pojemników,
 • miejsca odbioru resztek budowlanych,
 • rodzaju składowanych odpadów.

Klarowny system rozliczeń pozwala Państwu już na początku współpracy zapoznać się z cenami. Co ważne, wywóz gruzu i innych śmieci przez naszą firmę to gwarancja ekologicznego postępowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Wywóz gruzu w Poznaniu to jedna z wielu propozycji, które wprowadziliśmy, aby pomóc Państwu w legalnym pozbywaniu się śmieci i odpadów budowlanych.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Podane ceny są kwotami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł