574 024 860

Łysogórska 30, 61-335 Poznań

lemot1@wp.pl

Wywóz gruzu Poznań

Każdy remont, rozbiórka czy budowa to bałagan i spore zamieszanie. Wywóz odpadów budowlanych to nie lada wyzwanie, więc warto sięgnąć po pomoc fachowców! Już dziś zamów wywóz gruzu w Poznaniu i pozbądź się bałaganu.

Wywóz gruzu Poznań — ceny i czas realizacji

Wywóz odpadów remontowych w Poznaniu to ekspresowa usługa, którą możesz zamówić przed, w trakcie lub po zakończeniu prac. Firma Lemot Recykling oferuje kompleksowe usługi i profesjonalne podejście w usuwaniu niechcianych odpadów z dowolnego miejsca na terenie miasta Poznania. Niezależnie od tego, co wchodzi w skład odpadów, stawiamy na recykling i odpowiednie segregowanie. Pozbędziemy się gruzu, rur, a nawet mebli wynoszonych w trakcie remontu i innych śmieci wielkogabarytowych.

Wywóz gruzu — Poznań i okolice

Realizujemy zlecenia od osób prywatnych, a także od firm — jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Wywóz gruzu (Poznań) z Lemot Recykling to stawianie na wygodę i ekologię. Niezależnie od tego, czy remontujesz dom, mieszkanie, czy porządkujesz zapomnianą piwnicę — pomagamy w segregacji i wywozie niepotrzebnych odpadów i dużych gabarytów.

Nie musisz nic robić, zapewniamy sprzęt, kontener i transport. Wystarczy jeden telefon, umówienie daty i najważniejszych szczegółów. Zapraszamy do kontaktu!

Zadowolenie klientów oraz dbałość o środowisko to dwa bardzo ważne filary działalności naszej firmy. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową usługę, dzięki której zleceniodawcy mogą szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych odpadów, czyli wywóz gruzu. Poznań to miasto, na którego terenie oferujemy kompleksowe działanie dostosowane do danej sytuacji oraz indywidualnych potrzeb.

Wywóz gruzu Poznań – najlepsza współpraca

Od lat działamy na rynku i posiadamy bogate doświadczenie w branży. Dzięki temu doskonale wiemy, jak ważne jest dokładne wsłuchanie się w sytuację klienta. Wywóz gruzu często kojarzy się z trudnościami, zarówno w uzyskaniu kontenera, jak i z późniejszym pozbyciem się różnorodnych odpadów. Gdy występują tego typu problemy, warto postawić na nasz zespół specjalistów, który zadba o każdy detal całej operacji.

Profesjonalny wywóz gruzu w Poznaniu – ceny

Zbudowaliśmy szeroką i różnorodną ofertę, aby każdy zainteresowany mógł znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Stawiamy nie tylko na skuteczne i profesjonalne wykonanie zadania, ale też na dostępność ekonomiczną proponowanych usług. Cennik wywozu gruzu w Poznaniu jest dokładnie opracowany i zawiera kilka pozycji, które pokazują konkretne koszty. Ich wysokość zależna jest od pojemności kontenera, a także od typu odpadów. Klarowny system pozwala klientom już na początku współpracy zapoznać się z cenami. Co ważne, wywóz gruzu i innych śmieci przez naszą firmę to gwarancja ekologicznego postępowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Wywóz gruzu w Poznaniu to jedna z wielu propozycji, które wprowadziliśmy, aby zleceniodawcy mogli pozbyć się śmieci i odpadów budowlanych.

Wywóz gruzu i odpadów

 

Nasza firma oferuje również wywóz odpadów w kontenerach różnych wielkości - od 1,7 m3 do 7,0 m3.

Odbieramy odpady budowlane, poremontowe, gabaryty oraz gruz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wymiary kontenerów

Kontener 1,7 m32,00 m x 1,20 m x 0,80 m
Kontener 2,7 m32,30 m x 1,20 m x 1,10 m
Kontener 3,7 m32,60 m x 1,30 m x 1,20 m
Kontener 5,0 m32,80 m x 1,50 m x 1,20 m
Kontener 7,0 m33,40 m x 1,65 m x 1,40 m

Wywóz gruzu

Kontener 1,7 m3200 zł
Kontener 2,7 m3300 zł
Kontener 3,7 m3400 zł
Kontener 5,0 m3500 zł
Kontener 7,0 m3650 zł

Wywóz śmieci

Kontener 1,7 m3450 zł
Kontener 2,7 m3550 zł
Kontener 3,7 m3650 zł
Kontener 5,0 m3800 zł
Kontener 7,0 m31050 zł